POKAZ ILUZJI

30 listopada Pierwszaki zostały zaproszone przez nasze Przedszkolaki do wzięcia udziału w pokazie trudnej sztuki iluzji przez aktorów Krakowskiego Teatru Iluzji.
Zabawa była wspaniała! Dzieci niezwykle żywo reagowały na pokazy i prezentacje. Na scenie działy się rzeczy niesłychane!
Iluzja (łac. illusio – drwina, kpina, złudzenie) to złudzenie, wrażenie, że się widzi coś, czego w istocie nie ma. Wszyscy byliśmy zaskoczeni umiejętnościami „oszukiwania” naszych zmysłów przez aktorów. Do występu i zabawy potrzebne były aktorom: odpowiednie światło, podmuch powietrza uzyskany przy pomocy wentylatora, zmieniająca się muzyka w tle, skupienie naszej uwagi na rozmaitych bodźcach, które myliły nasze postrzeganie i w efekcie dawały zaskakujące rozwiązania sytuacji.
Wszystkim uczestnikom bardzo się podobało całe przedstawienie, które nomen omen zatytu-łowano: „Na wesoło”.
Podziękowaliśmy Przedszkolakom za zaproszenie i zaprosiliśmy ich na koncert kolędowy, który będzie miał miejsce 21.12.2018 roku.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, salon, tabela i w budynku   Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynkuObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, dziecko i w budynku   Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynkuObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, salon i w budynku    Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynku