STRAJK

Dyrektor szkoły informuje, że w związku z zawieszeniem strajku od dnia 29 kwietnia obowiązuje kalendarz pracy szkoły od 1 września 2018 r.

Zgodnie z powyższym dni 29, 30 kwietnia oraz 2 maja 2019 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W tych dniach organizowane są zajęcia opiekuńcze.

Od dnia 6 maja – zajęcia dydaktyczne zgodnie z planem lekcji.

——————————————————————————————————————–

W związku z rozpoczęciem strajku w dniu 8 kwietnia (poniedziałek), zapowiedzianym przez związki zawodowe, kierujemy do Państwa (rodziców uczniów i opiekunów prawnych) następującą informację:

Jeżeli istnieje możliwość zapewnienia w tych dniach opieki w domu, proszę nie wysyłać dzieci do szkoły. Z danych jakie posiadamy, wynika, że nie będzie możliwości przeprowadzenia w dniach strajku zajęć dydaktycznych.
Szkoła dołoży wszelkich starań, aby w szczególnych przypadkach, dzieciom, które nie mogą mieć zapewnionej opieki i zostaną przyprowadzone do szkoły, zapewnić bezpieczny pobyt.

Za niedogodności przepraszamy a jednocześnie prosimy o zrozumienie tej trudnej, również dla nas nauczycieli, sytuacji.

Joanna Woźniak