Osiągnięcia uczniów 2017/2018

Osiągnięcia naukowe i artystyczne

 

  • Kateryna Reuka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego
  • Agneta Saliuk laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego
  • Kinga Stankiewicz laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
  • Barbara Świstak laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
  • Jakub Wojtkowiak laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
  • Michał Blachnicki finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  • Amelia Gorzelak finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Kacper Gorzelak finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  • Igor Modrzycki finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  • Paweł Proszowski finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Aniela Szlufik finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  • Jakub Szmidla finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • I m. Wiktoria Konieczna, Weronika Konieczna w XI Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego
  • I m. Marianna Mrozek w „Konkursie Literackim na recenzję wybranej książki”
  • I m. Amelia Sowińska w XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym „Tradycyjne ozdoby choinkowe”
  • I m. Marianna Mrozek w XVI Powiatowym Konkursie Plastycznym „Tradycyjne ozdoby choinkowe”
  • I m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Grze Miejskiej „Droga ku samodzielności”
  • I m. Oliwia Kołacz w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dar słowa i dar tworzenia…”
  • I m. Anna Wójcik w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dar słowa i dar tworzenia…”
  • I m. Karolina Szarzec w miejskim konkursie literackim „Jest to złota zasada w życiu: wymagać mało od świata, a dużo od siebie”
  • I m. Sandra Kolompar w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Zabytkowe obiekty
  • I m. Alicja Myślikowska w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Piękna przyroda w moim mieście”
  • II m. Oliwia Jeż w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Piękna przyroda w moim mieście”
  • II m. Martyna Mazurek w II  Miejskim Konkursie Recytatorskim „Ja i moja mała Ojczyzna”
  • II m. Olga Kościelniak w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Zabytkowe obiekty
  • II m. Kacper Kuleta XIII w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”
  • II m. Szkoła Podstawowa nr 41 w X edycji Konkursu na Wieczernikową Choinkę
  • II m. Kacper Kotusiewicz w Powiatowym Konkursie Wiedzy „Na Olimpijskim Szlaku”
  • II m. Jakub Kowalski w Powiatowym Konkursie „Księstwo Warszawskie – 210 rocznica utworzenia małego państwa wielkich nadziei”
  • II m. Julia Jaros w II w Powiatowym Konkursie Integracyjnym „Zostań cukiernikiem na święta – hobby a może zawód?” w kategorii forma przestrzenna
  • II miejsce Szkoła Podstawowa nr 41 w Ogólnopolskim Przeglądzie „Wręczyckie Jasełka 2018” – grupa teatralna Arte
  • III m. Marianna Mrozek w IV Powiatowym Konkursie Literackim „Świat Wykreowany”
  • III m. Piotr Banasiak w Powiatowym Konkursie Wiedzy „Na Olimpijskim Szlaku”
  • III m. Marianna Mrozek w III edycji Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • III m. Alicja Myślikowska w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Atrakcje przyrodnicze
  • wyróżnienie Agnieszka Strona w V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Hiv/AIDS
  • wyróżnienie Wiktoria Niczyporuk w IX Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Pamięci Haliny Poświatowskiej”
  • wyróżnienie Dominika Górawska w III edycji Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • wyróżnienie Dominik Kasprzyk w III edycji Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • wyróżnienie Sandra Kolompar w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Zabytkowe obiekty
  • wyróżnienie Amelia Sowińska w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Zabytkowe obiekty
  • wyróżnienie Maja Kotyl w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora” w kategorii Atrakcje przyrodnicze
  • wyróżnienie specjalne Zuzanna Rynkowska w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
  • wyróżnienie Mikołaj Duda w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dar słowa i dar tworzenia…”

Osiągnięcia sportowe

  • I m. Anna Górna w XXVI edycji Turniejów Szachowych „Grand Prix”
  • I m. Bartłomiej Grabowicz w Festiwalu Biegowym „Jestem zdrowy – szybko biegam”
  • I m. Szkoła Podstawowa nr 41 w rywalizacji klas gimnazjalnych XXVIII Złotej Mili Częstochowy
  • I m. Jan Niemczyk w Ogólnopolskim Festiwalu Biegowym w Warszawie
  • II m. Krystian Czekaliński w Festiwalu Biegowym „Jestem zdrowy – szybko biegam”
  • II m. Szkoła Podstawowa nr 41 w zawodach sportowych „Częstochowskie Dni Profilaktyki”
  • II m. Szkołą Podstawowa nr 41 w Ogólnopolskim Festiwalu Biegowym w Warszawie
  • III m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – piłka siatkowa chłopców
  • III m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w piłce nożnej chłopców
  • III m. Kinga Stankiewicz w XVII Międzyszkolnych Marszach na Orientację „InOMANIA”
  • IV m. Przemysław Guziak w  XXVI edycji Turniejów Szachowych „Grand Prix”
  • IV m. Anna Kaczmarek, Karolina Kuliś w XVII Międzyszkolnych Marszach na Orientację „InOMANIA”
  • VI m. Szkoła Podstawowa nr 41 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców