Osiągnięcia uczniów 2016/2017

Osiągnięcia naukowe i artystyczne

• Marta Chejduk laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeńśtwie
  • Natalia Kruk laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  • Weronika Łyzińska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Weronika Łyzińska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego
  • Agneta Saliuk laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego
  • Daniel Kucharski finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Zofia Orłowska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • I m. Natalia Skuza w VII Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej Cecyliada 2016
  • I m. Natalia Kowalczuk w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
  • I m. Anastazja Czerny w  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • I m. Natalia Królak w  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • I m. Dominika Górawska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
  • I m. Weronika Łyzińska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
  • I m. Magdalena Gancarek w XIII Regionalnym Konkursie Fotografii Krajoznawczej Mój Świat w Obiektywie „Znane, nieznane”
  • II m. Szymon Kołodziejczyk w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
  • II m. Weronika Plaskacz w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
  • II m. Martyna Szwed w II Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Językowym Magia Bożego Narodzenia 2016
  • II m. Kacper Jóźwiak w  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • II m. Marta Chejduk w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
  • II m. Dominika Górawska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
  • II m. Jan Dywan w konkursie „Kartka świąteczna z odpadów”
  • II m. Urszula Radomska w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Piękno poezji renesansowej”
  • III m. Zuzanna Pandel w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
  • III m. Wiktoria Niczyporuk w Powiatowym Konkursie Literackim „Opowiedz mi o swojej rodzinie”
  • III m. Mateusz Skuza w Regionalnym Konkursie Wiedzy „Na olimpijskim szlaku”
  • III m. Patrycja Urbańska w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Polska w obiektywie amatora”
  • IV m. Patryk Niczke  w Regionalnym Konkursie Wiedzy „Na olimpijskim szlaku”
  • III m. Eliza Kołodziejczyk w  II Powiatowym Konkursie na Projekt Edukacyjny „Moja pasja, mój zawód”
  • wyróżnienie Karolina Kuliś w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
  • wyróżnienie Bartosz Lewicki w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
  • wyróżnienie Martyna Żurawlew w konkursie plastycznym „Alkohol Twój wróg”
  • wyróżnienie Olga Marzec w II Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Językowym Magia Bożego Narodzenia 2016
  • wyróżnienie Magdalena Gancarek w konkursie fotograficznym „Przyroda Ojczysta”
  • wyróżnienie Magdalena Gancarek w XIII Regionalnym Konkursie Fotografii Krajoznawczej Mój Świat w Obiektywie „Znane, nieznane”
  • laureatka Marta CHejduk w Powiatowym Konkursie Literackim z cyklu „Dar słowa i radość tworzenia”

Osiągnięcia sportowe

• III m. Ewa Marczewska w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – szkolna liga L-A
  • IV m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
  • IV m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – szachy koedukacyjne
  • VII m. Gimnazjum nr 12 w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – piłka nożna chłopców