Osiągnięcia uczniów 2010/2011

Osiągnięcia naukowe i artystyczne:

• Olga Owczarek laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.
  • Artur Prokopiuk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Aleksandra Tomaszewska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.
  • Aleksandra Daniel laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Izabela Skrzynecka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Aleksandra Tomaszewska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Izabela Skrzynecka  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Sylwia Kołodziejczyk  finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Katarzyna Mieleszko finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Martyna Karoń finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Justyna Tutaj  finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
  • Klaudia Litwiniak finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
  • Maciej Sobański finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Katarzyna Mieleszko finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.
  • Sylwia Kołodziejczyk finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
  • I miejsce Izabela Skrzynecka, Katarzyna Mieleszko i Sylwia Kołodziejczyk w Konkursie Wojewódzkim „Moja przyszłość w Unii Europejskiej”.
  • I miejsce Magdalena Knapczyk w IV Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki „Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki” w kategorii „Reprodukcja obrazu Jana Matejki lub jego uczniów”.
  • I miejsce Michael Olesik w konkursie na prezentację multimedialną pt: „Jestem i zawsze byłem tylko żołnierzem” – gen. Władysław Anders.
  • I miejsce Aleksandra Chatys w Powiatowym Konkursie recytatorskim „Motywy biblijne w literaturze”.
  • I miejsce Olga Owczarek w II Powiatowym Konkursie poświęconym Twórczości bł. Jana Pawła II – kategoria poezja śpiewana.
  • I miejsce Aleksandra Chatys w II Powiatowym Konkursie poświęconym Twórczości bł. Jana Pawła II – kategoria poezja recytowana.
  • II miejsce Anna Szczukocka w II Powiatowym Konkursie na Artykuł Prasowy „Moje miejsce na Ziemi”.
  • Adrianna Blachnicka laureatka X Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego z Księgi proroka Jeremiasza.
  • II miejsce zespół Bravissimo w IV Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii pieśń.
  • II miejsce Weronika Ostrowska w IV Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
  • II miejsce mateusz Makówka w Powiatowym Konkursie na Prezentację Multimedialną Poświęconą Twórcom Literackim Związanym z Częstochową.
  • II miejsce Michał Tokarski w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Z głową na karabinie”.
  • III miejsce Monika Czajkowska w IV Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki „Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki” w kategorii „Reprodukcja obrazu Jana Matejki lub jego uczniów”.
  • III miejsce Adrianna Blachnicka w IV Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja.
  • I miejsce Karolina Kalwik w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.
  • I miejsce Mateusz Stępień w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.
  • I m. Olga Potyralska w Międzyszzkolnym Konkursie Literackim „Przyszłość wyimaginowana”.
  • I m. Gimnazjum nr 12 w IV Powiatowym Konkursie „Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par”.
  • II miejsce Joanna Nabiałek w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.
  • II miejsce Magdalena Ambicka w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.
  • III miejsce Monika Cudak w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.
  • wyróżnienie Martyna Karoń, Sylwia Kołodziejczyk, Klaudia Litwiniak w konkursie na prezentację multimedialną pt: „Jestem i zawsze byłem tylko żołnierzem” – gen. Władysław Anders.
  • wyróżnienie Mateusz Marchewka w szkolnym Konkursie Komputerowo-Plastycznym pt. „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa  lub sylwestrowa”.