STRAJK

Szanowni Rodzice.

W dniach 15,16 i 17 kwietnia 2019 r. w naszej szkole nadal trwa akcja strajkowa. Szkoła jest otwarta ale nie odbywają się zajęcia dydaktyczne tylko opiekuńcze (w miarę naszych możliwości). W związku z powyższym informuję, że liczba nauczycieli jest bardzo ograniczona, bo Ci niestrajkujący zostali powołani do zespołów nadzorujących egzamin po szkole podstawowej w innych jednostkach oświatowych. Zwracam się więc do Państwa z prośbą, aby w miarę swoich możliwości, zapewnić swoim dzieciom a naszym uczniom opiekę w domu. Bardzo przepraszam za utrudnienia i z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość.

Z poważaniem Dyrektor szkoły Joanna Woźniak.