I miejsce w X Powiatowym Konkursie „TAJNIKI TECHNIKI”

W dniu 2.04.2019 roku w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów zorganizowanych w ramach Dni Otwartych, podczas którego uczeń naszej szkoły z klasy 3e gimnazjalnej Szymon Milka zajął I miejsce w X Powiatowym Konkursie „TAJNIKI TECHNIKI”.
Konkurs składał się z dwóch części : teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej uczestnicy konkursu rozwiązywali test z zakresu fizyki i techniki (obliczanie natężenia prądu, napięcia, mocy i rezystancji). W części praktycznej należało w jak najszybszym czasie prawidłowo połączyć przewody z elementami prostych obwodów elektrycznych. GRATULUJEMY!!!

W dniu 2.04.2019 roku w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego odbyło się uroczyste…

Gepostet von Szkoła Podstawowa nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie am Mittwoch, 3. April 2019