CZYTELNICZE PROJEKTY EDUKACYJNE

W związku z zatwierdzeniem wniosku z Narodowego Programu Czytelnictwa prosimy uczniów klas III gimnazjalnych o wzięcie udziału w projektach edukacyjnych:

1. „Bestsellery naszych rodziców a książki naszych marzeń”. Zainteresowani uczniowie czytają, interpretują, analizują i porównują jedną wybraną pozycję młodzieżową i jedną popularną wśród młodzieży w latach 70, 80 np. M. Musierowicz, A. Szklarskiego, Z. Nienackiego, E. Niziurskiego, K. Siesickiej. Forma pracy – recenzja lub prezentacja multimedialna

2. „Książka o przyjaźni, którą polecilibyście rówieśnikowi”. Forma pracy – prezentacja multimedialna.

Za udział w projekcie można będzie otrzymać dodatkową ocenę z przedmiotu.