SKRÓCONE LEKCJE

W dniach 13 i 14 czerwca 2019 r.

ze względu na wysoką temperaturę powietrza

zajęcia lekcyjne odbędą się wg planu – 30 minut każda

KANGUR MATEMATYCZNY

12 czerwca 2019 r. w auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbyła się Gala wręczenia nagród z Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR MATEMATYCZNY 2019”. Swój dylom za BARDZO DOBRY wynik otrzymał Marcel Słabosz z kl. 3f. Opiekun p. A. Głowacka. GRATULUJEMY !!!

MegaMisja

Udało się! Zakwalifikowaliśmy się do MegaMisji! Od września klasa 1 wraz z wychowawcą rusza z zajęciami, @Fundacja Orange pomoże nam uczyć mądrego i bezpiecznego korzystania z internetu. Nie możemy się doczekać ? MegaMisja to program edukacyjny Fundacji Orange. Jest przeznaczony dla uczniów klas 1-3. Nasza szkoła rozpocznie zajęcia MegaMisji we wrześniu, jako jedna ze 150 szkół, które zwyciężyły w tegorocznej rekrutacji. Dotychczas z programu skorzystało już 800 szkół w całej Polsce !!!