WYNIKI XII POWIATOWEGO KONKURSU PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ

18 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 41 im. Jan Matejki w Częstochowie odbył się XII Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy oraz Dyrektora Delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty w Częstochowie. Uroczystość miała na celu upamiętnienie 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz oddanie hołdu jej ofiarom.

Występy uczestników konkursu oceniało jury w składzie:

Pani Elżbieta Straszak – Konsultant Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, Pan dr Konrad Ludwicki – Wykładowca Uniwersytetu Humanistyczno- Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, Pan Grzegorz Papalski – Wicedyrektor  Samorządowego Ośrodka Doskonalenia w Częstochowie.

Wyniki Konkursu:

Czytaj dalej „WYNIKI XII POWIATOWEGO KONKURSU PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ”