ŚWIAT WYKREOWANY

Wyniki V Powiatowego Konkursu Literackiego „Świat wykreowany” na groteskowe opowiadanie, którego akcja toczy się w święta Bożego Narodzenia.
Konkurs został objęty patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Częstochowie oraz Uniwersytetu Humanistyczno- Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie.

Kategoria I:

1. miejsce- Katarzyna Lechowicz,
  2. miejsce- Maja Stefańczyk, Hanna Majer,
  3. miejsce- Wiktoria Bancerek, Anna Górna

Kategoria II:

1. miejsce- Maja Wojtal, Jan Gruca,
  2. miejsce- Łucja Zdunek,
  3. miejsce-Bartosz Wejman,
    wyróżnienie – Aleksandra Kowalińska.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 18.02.2018 r o godz. 12.00 w SP nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie. Serdecznie zapraszamy w/w uczniów wraz z opiekunami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

ZDROWO JEM – WIĘCEJ JEM

Uczniowie klasy I pracowali z pedagogiem szkolnym nad kolejnym wyzwaniem projektu ZDROWO JEM – WIĘCEJ WIEM. Tym razem przenieśli się do krainy Siłaczka i Słabeuszka.